12
Bře

Půjčky na občanský průkaz

Půjčky na občanský průkaz jsou určeny zejména lidem, kteří z nějakého důvodu nemohou doložit výši svého příjmu nebo v té době žádné příjmy nemají. Bohužel nic není zadarmo a tak u těchto půjček musíte ručit svým majetkem , který svou hodnotou přesahuje půjčovala částku. To může být například dům, osobní automobil nebo jiný cenný majetek.Výhodou je i to, že výše půjčky je celkem flexibilní a pokud máte dostatečnou zástavu, tak nemáte problém půjčit si i několik desítek tisíc eur.

Nemusíte dokazovat svůj příjem

Základem půjčky na občanský průkaz je tedy to, že nemusíte dokazovat výši svých příjmů.To ve svém důsledku ale znamená to, že takovou půjčku nedostanete od žádné banky a tedy potřebujete hledat v soukromém sektoru . Tato skutečnost s sebou nese jistá rizika a to zejména, že narazíte na někoho, kdo vás bude chtít připravit o Váš majetek, tak si raději vše pořádně prověřte.

Dbejte hlavně na zvýšenou opatrnost při výběru firmy nebo osob, od kterých si půjčíte .Obzvlášť opatrní buďte při podepisování smlouvy, pokud máte pochybnosti tak vezměte smlouvu a přečtěte si ji v klidu domova nebo se poraďte s odborníky.

Počítejte s vyšším úrokem

Dalším nepříjemným faktem je to, že na tuto půjčku dostanete vcelku vysoký úrok neboli RPSN. Proto si vždy ověřte výši úroků , dejte pozor na záměnu roční a měsíční úrokové sazby a také doby splácení.Pokud máte možnost, tak se usilujte spíše o některou z bankovních půjček a pokud to ve vašem případě prostě nejde, tak se soustřeďte na známé společnosti av žádném případě neplaťte žádné poplatky předem .

V současné době najdete mnoho ověřených společností, kde vám bez problémů zajistí půjčku. Díky zvýšené nezaměstnanosti se s podobnými společnostmi a žádostmi o půjčku roztrhl pytel.Pokud uvažujete o půjčce na občanský průkaz a myslíte si, že je to pro vás to pravé, tak vyzkoušejte některou z ověřených společností. Například u Provident si dohodnete půjčku online nebo po telefonu půjčku do několika hodin a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Hotovostní půjčky na občanský průkaz najdete iu jiných nebankovních společností.

.