12
Bře

Půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru jsou velmi účinným nástrojem pro klienty, kteří měli v minulosti nebo mají v současnosti nějaké platební problémy nebo se opozdíte s platbou úvěru. Tyto skutečnosti jsou totiž evidovány v registru dlužníků, kde každá nezaplacená splátka nebo nesplacený úvěr svítí červeným písmem a klient prakticky nemá šanci získat půjčku od banky.Na tento problém pak existuje velmi účinný recept – nebankovní půjčka bez registru.

Půjčka pro každého

Díky tomu, že nebankovní instituce nenahlíží do registru dlužníků, tak o půjčku bez registru může požádat téměř každý. Do registru dlužníků se dostanou trvalí neplatiči, ale i osoby, které se opozdíte s nějakou splátkou.Nevědomky mohli zadat špatný variabilní symbol a společnost evidovala splátku jako nezaplacenou. I taková situace může poškodit klienta při žádání o další půjčku. Proto vznikly nebankovní půjčky bez registru , které mohou využívat i klienti se záznamem v registru dlužníků a společnost nebude tuto skutečnost zohledňovat při poskytování půjčky. 

Výhody a nevýhody nebankovní půjčky bez registru

Výhodou nebankovní půjčky bez registru je určitě to, že nebankovky nenahlíží do registru dlužníků. Navíc všechny nebankovní instituce pracují velmi flexibilně a rychle. Žádost můžete podat pomocí online formulářů ale i přes telefon, o zbytek se postará nebankovní instituce. Celá transakce zabere jen pár hodin a žadatel má peníze na účtu už během pár minut.Vše je velmi snadné a jednoduché. Žádost o půjčku může podat každý v klidu ze svého domova a pohodlně čekat na vyřízení online půjčky . Určitou daní za toto pohodlí je však vyšší úrok z pohledu srovnání s bankovní půjčkou. Avšak pro klienta, který má záznam v registru dlužníků a nemá šanci získat půjčku od banky se stále jedná o velmi lukrativní produkt s hojnou základnou uživatelů.

.